Oliwa tłoczona na zimno


Oliwa tłoczona na zimno


Tłoczona na zimno oliwa to bardzo dobry wybór, jeżeli cenią Państwo wyraziste smaki i wyjątkowe aromaty. Jako wyłączny importer produktów Azienda Agricola Toscani Dario firma MARKA S.C. proponuje niezwykle atrakcyjną ofertę skierowaną zarówno dla odbiorców detalicznych jak i dla gastronomii. Oliwa słynie ze swoich doskonałych właściwości, a osoby dbające o zdrowie powinny na stałe wprowadzić ją do swojego codziennego jadłospisu.

Proponujemy konkurencyjne ceny i sprawną realizację składanych zamówień. Tym samym pragniemy podkreślić, że dla osób zainteresowanych zakupem większych ilości lub też podjęciem stałej współpracy przygotowaliśmy specjalne warunki, wcześniej jednak prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami. Oliwa powstająca w procesie tłoczenia na zimno wytwarzana tradycyjnymi metodami, przy zachowaniu najwyższych standardów i surowych unijnych norm to produkt najwyższej jakości prosto z serca słonecznej Italii.

Jesteśmy przekonani, że wybierając towary Azienda Agricola Toscani Dario nie będa Państwo rozczarowani, wręcz przeciwnie zachwycicie się przebogatym aromatem i bukietem smaku. Oliwa tłoczona na zimno jest świetnym dodatkiem do wielu potraw, polecamy odwiedzenia strony naszego serwisu i zakładki Przepisy w której zamieściliśmy wielu ciekawych propozycji z wykorzystaniem „prawdziwego płynnego złota”. Być może niektóre z nich staną się inspiracją do przyrządzania własnych kulinarnych pomysłów.

Oliwa Azienda Agricola Toscani Dario była już wielokrotnie nagradzana, co niewątpliwe stanowi najlepszą rekomendacje dla oferowanego produktu. Polecamy!